Top Sport

Македонија – женска фудбалска репрезентација до 19 години

Фудбалерките до 19 години остварија победа над Гибралтар

Младата женска репрезентација на Македонија до 19 години забележа нова убедлива победа во второто коло на квалификацискиот турнир за пласман …

Фудбалерките до 19 години остварија победа над Гибралтар Прочитај повеќе

Фудбалерките до 19 години со убедлив триумф против Грузија

Младата женска фудбалска репрезентација на Македонија до 19 години забележа убедлива победа (4:0) над соодветната селекцијата на Грузија во натпревар …

Фудбалерките до 19 години со убедлив триумф против Грузија Прочитај повеќе

Scroll to Top