Top Sport

Макеоднија – фудбалска репрезентација

Ангеловски: Против Словенија ќе го имаме најдоброто издание

Селекторот на македонската фудбалска репрезентација, Игор Ангеловски, вели дека претстојните дуели со Словенија и Полска се најважни за нашиот национален …

Ангеловски: Против Словенија ќе го имаме најдоброто издание Прочитај повеќе

Селекторот Ангеловски го повика Зајков во националниот тим

Дарко Велковски поради повреда нема да биде во составот на фудбалската репрезентацијата на Македонија за октомвриските натпревари во Лига на …

Селекторот Ангеловски го повика Зајков во националниот тим Прочитај повеќе

Scroll to Top