Top Sport

манчестер

Пеп ќе мора да го ослободи играчот што го обожува и што вреди 50 милиони евра

Калвин Филипс (28) речиси сигурно во јануари ќе го напушти Манчестер Сити. Англискиот играч за врска не е задоволен од …

Пеп ќе мора да го ослободи играчот што го обожува и што вреди 50 милиони евра Прочитај повеќе

Scroll to Top