Марсијал: Секогаш сум имал коректен однос со Мурињо

Крилниот напаѓач на Манчестер јунајтед, Ентони Марсијал, рекол дека секогаш бил коректен неговиот однос со тренерот Жозе Мурињо. Повремениот француски …

Марсијал: Секогаш сум имал коректен однос со Мурињо Прочитај повеќе