Дали Санчо заврши со Јунајтед? Тен Хаг останува на своите коментари

Менаџерот на Манчестер јунајтед, Ерик Тен Хаг останува на своите коментари околу отсуството на Џејдон Санчо од тимот и покрај …

Дали Санчо заврши со Јунајтед? Тен Хаг останува на своите коментари Прочитај повеќе