Трагичар! Двојна утка во германската трета лига (видео)

Ајнтрахт Брауншвајг со 3:0 го победи тимот на Мепен во третата германска лига во неделата, но мечот стана „славен“ на …

Трагичар! Двојна утка во германската трета лига (видео) Прочитај повеќе