Надал му се одмазди на Фоњини, Халеп се повлече со повреда

Рафаел Надал му се одмазди за шокантниот пораз на Мастерсот во Монако на Фабио Фоњини, победувајќи го Италијанецот со 2:6/6:1/6:2 …

Надал му се одмазди на Фоњини, Халеп се повлече со повреда Прочитај повеќе