Најлошиот актер во англиската втора лига – Маркус Медисон

Крилото на англискиот второлигаш Питерборо, Маркус Медисон имаше неверојатна недела во дуелот со Вимблдон. Но, никој на Интернет не зборува …

Најлошиот актер во англиската втора лига – Маркус Медисон Прочитај повеќе