Марселињо нов тренер на Атлетик Билбао

Атлетик Билбао по победата над Елче (1:0), му врачија отказ на тренерот Гаиска Гаритано. Нов тренер на екипата ќе биде …

Марселињо нов тренер на Атлетик Билбао Прочитај повеќе