Уште ова не сме го виделе – Дестро постигна гол со шише вода во рака!

Напаѓачот на Џенова, Матија Дестро при вчерашното трилер 3:3 реми на неговиот клуб против Верона, постигна фантастичен гол, додека во …

Уште ова не сме го виделе – Дестро постигна гол со шише вода во рака! Прочитај повеќе