Тешка повреда на Домагој Павловиќ (Видео)

Ракометниот репрезентативец на Хрватска, Домагој Павловиќ играч на Мелсунген, доживеа страшна повреда на синоќешниот натпревар во Кил. Павловиќ се повреди …

Тешка повреда на Домагој Павловиќ (Видео) Прочитај повеќе