Езил се повлече од германската репрезентација

Фудбалерот на Арсенал, Месут Езил, објави дека повеќе нема да ира за репрезентацијата на Германија. „Со тешко срце и по …

Езил се повлече од германската репрезентација Прочитај повеќе