АБА: Бјелица МВП на колото (Видео)

Брилијантната партија и 35-те индексни поени во дербито Партизан – Црвена звезда (84:100) на Милко Бјелица му го донесоа МВП …

АБА: Бјелица МВП на колото (Видео) Прочитај повеќе