Динамо ја освои двојната круна, Партизан со кам-бек против Младост (видео)

Динамо Загреб ја освои двојната титула во Хрватска, откако во финалето на Купот со 1:0 го совлада тимот на Хајдук, …

Динамо ја освои двојната круна, Партизан со кам-бек против Младост (видео) Прочитај повеќе