Морено: Вилјареал успеа да елиминира великан, покажавме дека сме способни за големи нешта

Вилјареал направи големо изненадување елиминирајќи го Јувентус во осминафиналето на Лигата на шампионите. Шпанскиот тим славеше со 0:3 во Торино, …

Морено: Вилјареал успеа да елиминира великан, покажавме дека сме способни за големи нешта Прочитај повеќе