Top Sport

Муарем Бајрами

Бајрами: Македонија ЃП е подготвена за предизвикот против ЦСКА Софија

Македонскиот прволигаш Македонија ЃП утре (17.30 часот) го пречекува бугарскиот тим ЦСКА Софија во второто коло од Конференциската лига на …

Бајрами: Македонија ЃП е подготвена за предизвикот против ЦСКА Софија Прочитај повеќе

Муарем Бајрами уште две години на клупата на Македонија ЃП

Тренерот на македонскиот прволигаш Македонија ЃП, Муарем Бајрами, ја продолжи соработката и за следните две години. После освоениот пехар во …

Муарем Бајрами уште две години на клупата на Македонија ЃП Прочитај повеќе

Scroll to Top