Top Sport

Ненад Кљаиќ

Хрват е фаворит за селектор на српската ракометна репрезентација

Познатиот хрватски ракометар и тренер, Ненад Кљаиќ е еден од фаворитите за позицијата селектор на српската репрезентација по бурните случувања, …

Хрват е фаворит за селектор на српската ракометна репрезентација Прочитај повеќе

Scroll to Top