Top Sport

Ненад Перуничиќ

Перуничиќ: Би сакал српските навивачи да се како хрватските

Селекторот на српската ракометна репрезентација, Ненад Перуничиќ пред дуелот со Хрватска на Европското првенство во ракомет во интервју за хрватскиот …

Перуничиќ: Би сакал српските навивачи да се како хрватските Прочитај повеќе

Српскиот селектор ги загуби нервите: Вака може да игра и мојата баба! (видео)

Србија остана на само теоретски шанси за пласман во втората рунда на СП во ракомет во Германија и Данска, откако …

Српскиот селектор ги загуби нервите: Вака може да игра и мојата баба! (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top