Најкраткото деби во Премиер лигата го има голман на Манчестер јунајтед

Ник Калкин вели дека е горд на тоа што го поседува еден од најбизарните рекорди во Премиер лигата – најкраткото …

Најкраткото деби во Премиер лигата го има голман на Манчестер јунајтед Прочитај повеќе