Top Sport

Нико Шулц

Што правеле во Јунајтед? Дортмунд зачудени од понудата за Нико Шулц за милион евра!

Хаотичниот преоден рок за Манчестер јунајтед донесе нов пресврт, откако „ЕСПН“ објави дека Борусија Дортмунд се сомневале во стручноста на …

Што правеле во Јунајтед? Дортмунд зачудени од понудата за Нико Шулц за милион евра! Прочитај повеќе

„Милионерите“ се засилија со репрезентативецот Шулц (видео)

Нико Шулц (26) е нов играч на Борусија Дортмунд, потврдија денеска од Управата на „милионерите“. Репрезентативецот на Германија кој игра …

„Милионерите“ се засилија со репрезентативецот Шулц (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top