Аморузо: Кристијано се плаши да не го удрат со топка во лице

Поранешниот напаѓач на Јувентус, Никола Аморузо вели дека Кристијано Роналдо е преокупиран со својот имиџ и дека не требаше да …

Аморузо: Кристијано се плаши да не го удрат со топка во лице Прочитај повеќе