Top Sport

Нивес Целзиус

Разголената Нивес Целзиус пак во поддршка на Хрватска

Хрватската поп-дива, Нивес Целзиус, повторно ја покажа својата љубов кон хрватската фудбалска репрезентација пред вечерашниот одлучувачки дуел со Шкотска, објавувајќи …

Разголената Нивес Целзиус пак во поддршка на Хрватска Прочитај повеќе

Нивес Целсиус ги испиша презимињата на хрватските играчи на своето тело

Нивес Целзиус од почетокот на Светското првенство со голем интерес ги следи настапите на хрватската репрезентација. Пранешната сопруга на фудбалерот …

Нивес Целсиус ги испиша презимињата на хрватските играчи на своето тело Прочитај повеќе

Нивес заљубена во Лофтус-Чик, но ќе навива за својата Хрватска

Хрватската поп-дива, Нивес Целзиус за „жал“ му порача на англискиот репрезентативец Рубен Лофтус-Чик дека нема да навива за него, туку …

Нивес заљубена во Лофтус-Чик, но ќе навива за својата Хрватска Прочитај повеќе

Хрватите пак ја имаат Нивес Целзиус како прв навивач

Хрватска сигурно ќе има „огнен“ навивач во поп-пејачката Нивес Целзиус, која повторно ја покажа својата страст кон „коцкестите“ со фото-сесија …

Хрватите пак ја имаат Нивес Целзиус како прв навивач Прочитај повеќе

Нивес Целзиус со песна за Серхио Рамос (видео)

Хрватската пејачка Нивес Целзиус повторно предизвика внимание со својата музика поврзана со фудбалот. Овојпат, Нивес беше инспирирана од капитенот на …

Нивес Целзиус со песна за Серхио Рамос (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top