„Адрија турнејата“ му се „удри од глава“ на Новак Ѓоковиќ (галерија)

Веста дека најдобриот бугарски тенисер Григор Димитров е позитивен на КОВИД-19, предизвика откажување на финалето на втората станица од „Адрија …

„Адрија турнејата“ му се „удри од глава“ на Новак Ѓоковиќ (галерија) Прочитај повеќе