„Откако станав познат девојки ми испраќаат „голи“ фотки

Жоао Феликс е младата надеж на португалскиот фудбал. 19-годишниот играч на Bенфика го споредуваат со Кристијано Роналдо, а во квалификациите …

„Откако станав познат девојки ми испраќаат „голи“ фотки Прочитај повеќе