Top Sport

Овен Харгривс

Харгривс: Сер Алекс ќе го пратеше Фред на клупа цел месец

Поранешниот фудбалер на Манчестер јунајтед, Овен Харгривс вели дека легендарниот Сер Алекс Фергусон би го пратил бразилскиот фудбалер од средниот …

Харгривс: Сер Алекс ќе го пратеше Фред на клупа цел месец Прочитај повеќе

Харгривс: Дортмунд блефираат, Санчо набргу ќе потпише за Јунајтед

Иако вчера официјално заврши крајниот рок кој Борусија Дортмунд им го даде на Манчестер јунајтед за трансферот на Џејдон Санчо …

Харгривс: Дортмунд блефираат, Санчо набргу ќе потпише за Јунајтед Прочитај повеќе

Scroll to Top