Top Sport

Париз

Ти-Џеј Шортс од Телеком Бон прави трансфер во Париз

Македонскиот кошаркарски репрезентативец Tи-Џеј Шортс заминува од германскиот клуб Телеком Бон и ќе направи трансфер во францускиот прволигаш Париз. Тој …

Ти-Џеј Шортс од Телеком Бон прави трансфер во Париз Прочитај повеќе

Scroll to Top