Гвардиола: Меси веднаш го „прочита“ Бускетс

Менаџерот на Манчестер сити, Пеп Гвардиола, во интервју за „FourFourTwo“, открил како Лионел Меси реагирал кога на тренинзите на Барселона …

Гвардиола: Меси веднаш го „прочита“ Бускетс Прочитај повеќе