(Видео) Антверпен, ПСВ и Копенхаген со последниот „билет“ за ЛШ

Белгискиот шампион Антверпен, данскиот шампион Копенхаген и холандскиот шампион ПСВ Ајндховен се последните три учесници во групната фаза на Лигата …

(Видео) Антверпен, ПСВ и Копенхаген со последниот „билет“ за ЛШ Прочитај повеќе