Икарди: Ако Интер сака ќе останам до крајот на кариерата

Напаѓачот на Интер, Муро Икарди, изминатите неколку недели се поврзува со трансфер во Реал Мадрид, иако тој самиот неколку пати …

Икарди: Ако Интер сака ќе останам до крајот на кариерата Прочитај повеќе