Тотенхем и Барса следат играч на Лестер

Тотенхем и Барселона покажале интерес за десниот бек на Лестер, Рикардо Переира. Англиските медиуми тврдат дека менаџерот на Тотенхем Жозе …

Тотенхем и Барса следат играч на Лестер Прочитај повеќе