Еурофарм Работник со „сефте“ во СЕХА лигата

Битолскиот клуб Еурофарм Работник го имаше своето деби во регионалната СЕХА лига, откако пречека уште еден „новак“ во натпреварувањето, Спартак …

Еурофарм Работник со „сефте“ во СЕХА лигата Прочитај повеќе