Top Sport

Родинеи

Навивачот плати 185.000 долари тој да игра, Родинеи врати со црвен картон и пораз!

Дефанзивецот на Интернасионал Родинеи доби црвен картон против својот матичен клуб Фламенго, иако претходно еден навивач плати 185.000 долари тој …

Навивачот плати 185.000 долари тој да игра, Родинеи врати со црвен картон и пораз! Прочитај повеќе

Навивач на бразилскиот Интер плати 185.000 долари за да игра неговиот омилен играч

Еден навивач на бразилскиот клуб Интернасионал му подарил на клубот 1 милион реали (185.800 долари), средства со кои тие ќе …

Навивач на бразилскиот Интер плати 185.000 долари за да игра неговиот омилен играч Прочитај повеќе

Scroll to Top