Top Sport

Саломон Калу

Калу ги прекрши сите правила и предизвика бес во Германија (видео)

Напаѓачот на Херта Берлин, Саломон Калу предизвика бес во Германија откако објави видео на својот Фејсбук профил во кое ги …

Калу ги прекрши сите правила и предизвика бес во Германија (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top