Од готово-вересија! Еурофарм пропушти +5 на полувреме за пораз кај Савехоф

Еурофарм Работник ќе почека на првиот триумф во ЕХФ Лигата на шампионите, откако пропушти совршена шанса на гостувањето во Шведска …

Од готово-вересија! Еурофарм пропушти +5 на полувреме за пораз кај Савехоф Прочитај повеќе