Меси се збуни – Дриуси е фудбалер, не навивач

Лионел Меси му се извини на напаѓачот на Зенит Санкт Петерсбург, Себастијан Дриуси откако помисли дека аргентинскиот сонародник е обичен …

Меси се збуни – Дриуси е фудбалер, не навивач Прочитај повеќе