УФЦ фајтерот кој велеше дека би бил среќен да убие некого во рингот со нова победа

Сем Стрикленд е на добар пат да стане ривал за УФЦ титулата во лесна категорија, откако го победи на поени …

УФЦ фајтерот кој велеше дека би бил среќен да убие некого во рингот со нова победа Прочитај повеќе