Шон Конери одбил да игра за Манчестер јунајтед за 25 фунти неделно

Филмофилите во саботата се простија од легендарниот шкотски актер, Шон Конери, кој почина на 90 години, а историјата можеби ќе …

Шон Конери одбил да игра за Манчестер јунајтед за 25 фунти неделно Прочитај повеќе