Top Sport

слободен удар

Роналдо нема дадено гол од слободен за Јуве во 28 обиди (видео)

Кристијано Роналдо веднаш по пристигнувањето во Торино беше назначен за прв изведувач на слободни удари, но за разлика од другите …

Роналдо нема дадено гол од слободен за Јуве во 28 обиди (видео) Прочитај повеќе

Меси станува „крал“ на слободните удари, „виновникот“ е Марадона? (видео)

Лионел Меси во движење е можеби најопасното оружје на Барселона и на аргентинската репрезентација, но во последно време, ѕвездата на …

Меси станува „крал“ на слободните удари, „виновникот“ е Марадона? (видео) Прочитај повеќе

Scroll to Top