Ашковски: Замор не постои кога го носиме дресот на Македонија

Фудбалската репрезентација на Македонија вчера и официјално ги почна подготовките за квалификациските натпревари за ЕВРО 2024, против Украина (16 јуни) …

Ашковски: Замор не постои кога го носиме дресот на Македонија Прочитај повеќе