Сити за едно полувреме го „покоси“ Челси, четвртолигашот Стивениџ ја шокираше Вила!

Манчестер сити стигна до втора победа над Челси за една недела, откако на „Етихад“ ги декласираше „сините“ на Греем Потер …

Сити за едно полувреме го „покоси“ Челси, четвртолигашот Стивениџ ја шокираше Вила! Прочитај повеќе