Играчи на Партизан се испокараа кој да шутира пенал (Видео)

Најскапиот фудбалер во историјата на Партизан Сејдуба Сума најверојатно ја заврши кариерата во екипата од Белград. Играчот за кого Партизан …

Играчи на Партизан се испокараа кој да шутира пенал (Видео) Прочитај повеќе