Top Sport

Тетекс

Пелистер му даде 11 гола на Тетекс во Втората лига, Вардар не се врати на врвот

Неверојатен резултат во Втората фудбалска лига. Пелистер го победи Тетекс со 11:0. Борче Маневски даде хет-трик, а по еднаш погодија …

Пелистер му даде 11 гола на Тетекс во Втората лига, Вардар не се врати на врвот Прочитај повеќе

Scroll to Top