Top Sport

ТФТ

ТФТ по продолжение поуспешен од Работнички, Пелистер убедлив против Куманово

Пелистер убедливо го победи Куманово со 104:70, а далеку понеизвесен меч имаше во СЦ „Кале“, каде ТФТ по продолжение го …

ТФТ по продолжение поуспешен од Работнички, Пелистер убедлив против Куманово Прочитај повеќе

Scroll to Top