Ништо од младите фаворити! Фабијано го „шутна“ Циципас

Откако Александер Зверев уште еднаш покажа дека е во криза со пораз во првото коло на Вимблдон, „жртва“ на тревнатиот …

Ништо од младите фаворити! Фабијано го „шутна“ Циципас Прочитај повеќе