Летаа клоци, шлаканици и црвени картони на женски фудбалски меч(видео)

Необичен инцидент се случи на натпревар од квалификациите за У-17 ЕП за жени. Играа Швајцарија и Русија, а капитенката на …

Летаа клоци, шлаканици и црвени картони на женски фудбалски меч(видео) Прочитај повеќе