Рачиќ од Валенсија се пресели во Брага

Српскиот репрезентативец Урош Рачиќ (24) оваа сезона нема да може да покаже што знае во Валенсија по одлуката на клубот …

Рачиќ од Валенсија се пресели во Брага Прочитај повеќе