Секси кошаркарката Вињали: Ако гласаа за Салвини, ќе гласаат и за мене (галерија)

Најсекси италијанската кошаркарка, Валентина Вињали во последното интервју на „РАИ“ го „закачи“ контроверзниот италијански вице-премиер, Матео Салвини, велејќи дека тој …

Секси кошаркарката Вињали: Ако гласаа за Салвини, ќе гласаат и за мене (галерија) Прочитај повеќе