Момент на лудило на голманот на Беневенто (видео)

Беневенто, клубот кој на стартот на сезоната ги сруши сите рекорди по бројот на порази во низа, по една победа …

Момент на лудило на голманот на Беневенто (видео) Прочитај повеќе