Top Sport

Вилијам Гала

Гала: Артета не беше вистинскиот избор, Виера да го спасува Арсенал!

Поранешниот дефанзивец на Арсенал, Вилијам Гала вели дека „топчиите“ направиле голема грешка давајќи му на дебитантот Микел Артета шанса да …

Гала: Артета не беше вистинскиот избор, Виера да го спасува Арсенал! Прочитај повеќе

Scroll to Top