Петров нема да е Ф1 стјуард откако неговиот татко беше застрелан во Русија

Поранешниот Формула 1 возач, Виталиј Петров нема да биде стјуард на Португалското ГП откако руските медиуми објавија дека неговиот татко …

Петров нема да е Ф1 стјуард откако неговиот татко беше застрелан во Русија Прочитај повеќе